Naša recenzia z nákupného portálu

Avatar DANIEL Z.
02.05.2024
4.004.004.004.004.00
Výhody:
Rýchlosť a spoľahlivosť
Avatar Tomas B.
30.03.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Expresne dorucenie. Uz na dalsi dem som mal tovar v rukach.

Zoznam produktov značky Oman

Spoločnosť Oman je celosvetovým výrobcom podkrovných a frézovaných schodov, podkrovných dverí a samotných výstupov. Spoločnosť Oman vyrába viac ako 300 podkrovných a frézovaných schodísk, podkrovných dverí a výstupov na podkrovie. Všetky výrobky prechádzajú prísnou výrobnou kontrolou a sú vyrobené z dreva s certifikátom FSC s ohľadom na životné prostredie. Spoločnosť využíva skúsenosti, ktoré získala za 25 rokov pôsobenia na trhu, na inovácie

SKÚSENOSTI A VÁŠEŇ, SILNÁ STRATÉGIA, INOVATÍVNE RIEŠENIA, STABILNÝ OBCHODNÝ PARTNER, Na trhu pôsobíme od konca 90. rokov minulého storočia a neustále rozvíjame predaj produktov na poľskom aj svetovom trhu. Už viac ako 30 rokov zbierame skúsenosti, vďaka ktorým vám môžeme neustále ponúkať produkty na najvyššej úrovni. Od samého začiatku našej činnosti sme sa rozvíjali na základe rodinných hodnôt a táto myšlienka nás vedie dodnes. Naším poslaním je Vaša spokojnosť - s výberom produktov najvyššej kvality, založených na overených technológiách, spĺňajúcich najvyššie bezpečnostné štandardy a vyrobených s ohľadom na prírodné prostredie. Výrobu našich produktov začíname od najmenšieho detailu, čo nám umožňuje plne kontrolovať každú fázu výroby. To všetko pre vašu bezpečnosť a pohodlie pri používaní našich produktov. Sila a výhoda spočíva v našom kapitáli – tak finančnom, 100% poľskom, ako aj ľudský kapitál, odborné znalosti a dlhoročné skúsenosti. Vďaka nášmu tímu sme si istí, že keď vám poskytujeme produkty OMAN, zverujeme vám produkty najvyššej kvality vytvorené s vášňou, nasadením a predstavivosťou, prepracované do najmenších detailov. Prítomnosť produktov značky OMAN na niekoľkých desiatkach trhov je pre nás nezvratným dôkazom toho, že KVALITA a BEZPEČNOSŤ sú pre našich zákazníkov prvoradými hodnotami. Pozývame aj vás, aby ste sa pridali k neustále rastúcej skupine našich obchodných partnerov!

HISTÓRIA ČINNOSTI SPOLOČNOSTI

 

Zriadenie rodinnej domácej výrobnej dielne.

 

Nákup a modernizácia výrobného areálu na ul. Zamkowa v Ratiborzi.

Otvorenie prvej samoobslužnej stavebnej predajne v regióne, ktorá okrem iného ponúka: Produkty značky OMAN.

 

Flood of the Millenium – Obrovská deštrukcia brániaca ďalšej výrobe. Následná rekonštrukcia výrobnej kapacity.

Nákup a premiestnenie závodu z výrobného závodu v Ratiborzi do Pawłówa pri Ratiborzi.

 

Nákup a modernizácia píly v Rogaliciach pri Kluczborku.

– v súčasnosti – Stabilný a udržateľný rozvoj produktov a spoločnosti neustálymi investíciami do strojov, technológií a ľudského kapitálu.

INÍ TOTO NEMAJÚ


ČO NÁS ROZLIŠUJE OD ZÁKLADOV VÝROBNÝ PROCES

Vyrábame bezodpadovo vďaka
nášmu systému riadenia
výrobného procesu

Všetky naše produkty
sú vyrobené z dreva
s certifikátom FSC ®

Plastové prvky nami vyrábaných produktov
sú zdravotne nezávadné.Bezpečnosť
potvrdená testami

Vytvárame produkty, ktoré prispievajú
k zlepšeniu kvality ovzdušia