Strechy (BJ) s.r.o, firma pohybujúca sa vo svete striech už takmer 11 rokov. Vo vzorkovej predajni pri stanici AS Bardejov, ponúka svojim zákazníkom kompletné služby v oblasti predaja, zameriavania, montáže a demontáže strešných krytín. Ďalej ponúka svojim zákazníkom predaj a montáž odkvapového systému, predaj a výrobu snehových zábran, lemovaní a atík presne šitých na mieru. Nie sme zástancami univerzálnych lemovaní, ktoré je častokrát nutné nasilu namontovať. Lemovanie musí spĺňať funkčnosť (správne odvedenie vody do žľabu) a estetickosť.

Ďalej ponúkame na predaj lexanové tabule, plotové zábrany, štablóny, trapézové plechy a všetky strešné doplnky. Sprostredkovanie STRECHY na KĽÚČ. Príďte si vybrať len tvar a farbu, ostatné zaradíme… Ponúkame taktiež kompletné tesárske a klampiarske služby získané pod vedením kvalitných majstrov a dlhoročných skúseností. Naše práce vykonávame radi, odborne a individuálne nie paušálne a sezónne. Len kvalitne odvedenou prácou sa šíri dobré meno firmy nielen v okrese Bardejov na čo sme obzvlášť hrdí.

Naše motto: ,,Nepreferujeme len jedného dodávateľa, kde máme výhody MY, ale spolupracujeme s viacerými, kde máte výhody VY!“ Strechy (BJ)