Bilka

Bilka

spoločnosť BILKA SA špecializujúca na výrobu a vývoj kompletných strešných systémov (plechová strešná krytina, odkvapový systém a príslušenstvo) pre obytné a priemyselné stavby.

Certifikát výnimočnosti pre „Najväčšieho výrobcu kovových krytín v juhovýchodnej Európe“ udelený časopisom Business Review (14. december 2018)

Spoločnosť BILKA každoročne zaznamenáva rekordný objem predaja. Počas 14-ročnej existencie a podnikania BILKA zastrešila vyše 337 000 domov. Továreň BILKA sa nachádza v Brašove a bola založená v roku 2007. V súčasnosti sa výrobné a skladovacie haly rozprestierajú sa na ploche 140 000 m2. Výrobné linky sú kompletne automatizované a využívajú najnovšie technológie na svetovej úrovni. Výkonnosť spoločnosti BILKA vďačí pozornosti venovanej vývoju výrobkov a kvalite služieb a skutočnosti, že personál a automatizovaný systém pracujú v symbióze, aby bola zabezpečená trvalá a nemenná kvalita výrobkov. Spoločnosť BILKA používa na výrobu strešných krytín plech z anglických oceliarni arcelor mittal.