Strešné doplnky

STREŠNÉ MEMBRÁNY

Coroto-smart.jpg

Corotop® SMART 115

Produkt má predĺženú životnosť v porovnaní s inými membránami s nízkou plošnou hmotnosťou. Nevyžaduje vytvorenie vzduchovej medzery medzi membránou a tepelnou izoláciou. Použitá netkaná textília chráni funkčný film pred vonkajšími faktormi a zaisťuje vyššiu mechanickú odolnosť. Stabilizovaný proti degradujúcim účinkom UV lúčov. Používa sa iba na strechy s neúplným debnením.

Coroto-smart.jpg

Corotop® CLASSIC 130

Vysoká odolnosť membrány voči mechanickému poškodeniu umožňuje bezpečnú prevádzku vo výškach bez ohľadu na prevládajúce poveternostné podmienky a použitie membrány na plné nalodenie. Vysoká kvalita produktu zaručuje, že sa parametre v priebehu času nezmenia a že strešná krytina vydrží.

Coroto-smart.jpg

Corotop® STRONG 160 + S INTEGROVANÝMI SAMOLEPIACIMI PÁSKAMI PRE NÍZKE SKLONY

Membrána s vysokou plošnou hmotnosťou a silnou štruktúrou. Nezastaví sa ani pri veľkom zaťažení a zvýšenom trení, preto sa odporúča najmä pre strechy s plným debnením. Jasná farba odráža slnečné lúče a poskytuje lepšiu izoláciu. Corotop Strong je zárukou trvanlivosti a stálej kvality po mnoho rokov používania.

Coroto-smart.jpg

Corotop® REFLEX 115

Tento produkt je kombináciou dvoch vrstiev polypropylénu s bariérou pre paru s vrstvou hliníkového sita. Vďaka použitiu špeciálneho odrazového povlaku má schopnosť odrážať 60% tepelného žiarenia. Výrobok je odolný proti mechanickému poškodeniu a veľmi odolný. Na použitie bez ohľadu na použitú strechu.

MEMBRANOVÉ PÁSKY

Coroto-smart.jpg

Corotop® band

Jednostranná páska je kombináciou vysoko priepustnej polypropylénovej netkanej textílie a akrylovej disperzie. Poskytuje kontinuitu priepustnosti filmových pár aj na opravenom mieste poškodenia. Odolné voči UV žiareniu.

Coroto-smart.jpg

Corotop® Pur

Samolepiaca páska zo sieťovaného polyetylénu s uzavretou bunkovou štruktúrou. Vyznačuje sa vysokou tepelnou izoláciou a chemickou odolnosťou.

VETRACIE PÁSY NA HREBEŇ A NÁROŽIE

Medzi výrobky, ktoré účinne chránia povrch strechy a uľahčujú montáž ďalších častí, patria tiež výrobky ako hrebeňová páska, ventilátory, lišty.

Tieto prvky dávajú ľuďom, ktorí sa ich rozhodnú kúpiť, mnoho výhod, medzi ktoré patria:

  • možnosť ľahkej montáže,
  • odolnosť proti slnečnému žiareniu,
  • trvanlivosť vďaka možnosti mechanického poškodenia,
  • odolnosť voči účinkom iných atmosférických faktorov v prípade kovových komponentov
  • zabezpečených galvanizáciou.

Ponúkané záplaty, ventilátory, ako aj hrebene a pásky sú návrhy, ktoré je možné použiť pre rôzne strešné povrchy, šikmé aj vodorovné.

Coroto-smart.jpg

Corovent® E

Paropriepustná hrebeňová páska vyrobená z dvoch skladaných hliníkových pásikov a kvalitnej polypropylénovej netkanej textílie. Flexibilné profilové hrany umožňujú ľahkú inštaláciu na akýkoľvek typ strechy. Ďalej vybavené 30 mm širokými butylovými lepiacimi prúžkami. Odolné proti mechanickému poškodeniu, poveternostným podmienkam a UV žiareniu.

Corovent-E.jpg

Coroclin®

Samolepiace klinové tesnenie vyrobené z polyuretánovej peny. Špeciálne vetracie otvory umožňujú odtekanie vodnej pary nahromadenej pod krytom. Vyznačuje sa nízkou absorpciou vody. Odolné proti UV žiareniu a starnutiu.

Corovent-E.jpg

Corokap®

Hrebeňový hrebeň vyrobený z pružného plastu PVC, tzv Vrabec, ktorého vlastnosti zabraňujú roztrhnutiu hrebeňových prvkov pod tlakom dlaždíc. Chráni strechu pred prístupom vtákov, hlodavcov a hmyzu, ako aj proti prenikaniu nečistôt pod strechu. Zaručuje priechodnosť vetracieho priestoru a zároveň chráni tepelnú izoláciu. Odolné voči vonkajším faktorom - nie je sfarbené ani zdeformované.

Corovent-E.jpg

Corocrat®

Evesova mriežka, tzv osówka, vyrobené z vysoko kvalitného PVC. Chráni pred prístupom vtákov, hlodavcov, hmyzu a iných kontaminantov. Chráni tepelnú izoláciu pred poškodením a súčasne zabezpečuje optimálne vetranie strechy.

Corovent-E.jpg

Corotop SET®

Strešný komunikačný systém pozostávajúci z komína, 2 konzol a 2 konzol a 2 súprav z nehrdzavejúcich skrutiek. Typ systému prispôsobený vybranému typu strešnej krytiny.

použitie:

strešná komunikačná súprava pre bezpečný pohyb na svahu strechy

výhody:

  • komplexné riešenie
  • jednoduchá inštalácia systému
  • chránený proti korózii spôsobenej atmosférickými zrážkami
  • široká škála systémov prispôsobených rôznym typom strešnej krytiny
Corovent-E.jpg

Corobird® - ochrana pred vtáctvom

Ochranný modul vyrobený z hrotov z nehrdzavejúcej ocele pripevnených k polykarbonátovej doske. Tvoria bariéru, ktorá zabraňuje vtákom sedieť a hniezdiť. Moduly je možné kombinovať v ľubovoľnej dĺžke s bezpečnostnými reťazcami.

SNEHOVE ZÁBRANY - VŠETKY TYPY KRYTÍN

Ak sa chcete dobre starať o svoj domov a chrániť ho pred poveternostnými vplyvmi, potom najlepším riešením je ochrana pred snehom. Chráni strechu pred zosunutím snežného viečka.

V našej ponuke sú špeciálne ploty, ktoré sa zvyčajne používajú na strechách vystavených veľkému zaťaženiu, ako aj tradičné pozinkované ploty, ktorých úlohou je chrániť odkvap, ktorý sa často vyskytuje v dôsledku nadmerného zaťaženia.

Dobrým spôsobom, ako zaistiť strechu, sú tiež konzoly, ktoré sú dodatočne pripevnené k plotu. Ich použitie umožňuje prenos tlaku vyvíjaného atmosférickými zrážkami. Starajte sa o svoju strechu s nami. Veľký výber výrobkov znamená, že si určite nájdete niečo pre seba.

Aktívne filtre

Predaj a sprostredkovanie, všetko pod jednou strechou.
Garancia dobrých cien a vysokej kvality!

Kalkulácia + zameranie ZADARMO

* pošlite nám vašu naprojektovanú strechu / váš náčrt s rozmermi