Odkvapový systém

Odkvapový systém

01.jpg

Spoločnosť GACEK vyrába až do roku 1976. V roku 1994 bola továreň premiestnená do novootvoreného a modernizovaného úradu pre nové technológie. Od januára 2008 je výrobcom kompletného odkvapového systému - GACEK. Spoločnosť ponúka kompletný žľabový systém - GACEK, vyrobený zo zinku, medi a titánu a zinku a ocele v nasledujúcich farbách: hnedá, tehlová, čerešňová, grafitová, čierna, biela, zelená, meď a veľkosti 125 a 150. Spoločnosť naďalej vyrába odkvapové žľaby a zvody z plechov valcovaných za studena, zabezpečené proti korózii galvanizáciou a lakovaním polyesterovou práškovou farbou vo farbách zodpovedajúcich farbám žľabov a zvodov, ako aj žľabov z medi, ocele a žiarovo zinkované.

30.jpg

01.jpg
Odkvapový žľab
02.jpg
Žľabový roh
02.jpg
Čelo žľabu
02.jpg
Kotlík
02.jpg
Koleno zvodovej rúry
02.jpg
Zvodová rúra
02.jpg
Objímka rúry s kotvou
02.jpg
Žľabové háky
02.jpg
Výtokové koleno
02.jpg
Odvádzač vody

Farby

ffar.jpg
 • Univerzálne tesnenie -...
  Rýchly náhľad
  • Nový produkt

  Univerzálne tesnenie - tesniaci samolepiaci pás

  0,44 €

  Samolepiace klinové tesnenia

  z polyuretánovej peny, impregnované akrylátovými polymérmi, čo zvyšuje odolnosť tesnenia aj za nepriaznivého počasia. Štruktúra peny má vplyv na nízku absorpciu vody. Odolné proti UV žiareniu a starnutiu.

 • Strešná vetracia mriežka /...
  Rýchly náhľad

  Strešná vetracia mriežka / hrebeň - Vrabčiak

  0,54 €

  Vetracia mriežka Vrabčiak

  hrebeň vyrobený z pružného plastu PVC, tzv Vrabec, ktorého vlastnosti zabraňujú roztrhnutiu hrebeňových prvkov pod tlakom dlaždíc. Chráni strechu pred prístupom vtákov, hlodavcov a hmyzu, ako aj proti prenikaniu nečistôt pod strechu. Zaručuje priechodnosť vetracieho priestoru a zároveň chráni tepelnú izoláciu. Odolné voči vonkajším faktorom - nie je sfarbené ani zdeformované. Umiestňuje sa na odkvapovú zdvihnutou latu, hrebienok vypĺňa spodnú hranu tvarovanie tašiek a umožňuje vetranie. Chráni pred vlétáváním vtákov medzi odkvapovú latu a profilovanú krytinu Kladú sa priebežne pozdĺž celého odkvapu a pripevňujú sa pozinkovaným klincom.

 • Ochranný vetrací pás proti...
  Rýchly náhľad

  Ochranný vetrací pás proti vtákom Okap 80mm x 5m

  3,00 €

  Baleni rolka 5bm/kus cena za 5bm

  na požiadanie aj iné farba a rozmery 100mm 80mm a 50mm

  Vetracia mriežka Vrabčiak hrebeň vyrobený z pružného plastu PVC, tzv Vrabec, ktorého vlastnosti zabraňujú roztrhnutiu hrebeňových prvkov pod tlakom. Chráni strechu pred prístupom vtákov, hlodavcov a hmyzu, ako aj proti prenikaniu nečistôt pod strechu. Zaručuje priechodnosť vetracieho priestoru a zároveň chráni tepelnú izoláciu. Odolné voči vonkajším faktorom 

  Umiestňuje sa na odkvapovú  latu,  umožňuje vetranie.

  Chráni pred vletovaním vtákov medzi odkvapovú latu a profilovanú krytinu

  Kladú sa priebežne pozdĺž celého odkvapu a pripevňujú sa pozinkovaným klincom.

 • Gaiger - Lapač lístia -...
  Rýchly náhľad

  Gaiger - Lapač lístia - Kanalizačný vpust pre odkvapové rúry

  8,94 €

  Geiger - lapač střešních splavenin KV110/125 na odtoku, s košem pro zachytávání nečistot, se suchou a nezámrznou klapkou proti zápachu, čistícím víčkem a s vyřezávacími těsnícími kroužky pro připojení potrubních svodů d75, 90, 100, 110 a 120mm.