Naša recenzia z nákupného portálu

Avatar Tomas B.
30.03.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Expresne dorucenie. Uz na dalsi dem som mal tovar v rukach.

Značky

 • Bilka

  Bilka

  BILKA je na 100% rumunská spoločnosť špecializujúca sa na výrobu a vývoj kompletných strešných systémov (plechová strešná krytina, odkvapový systém a príslušenstvo) pre obytné a priemyselné stavby. Spoločnosť BILKA je číslom 1 v rebríčku rumunských výrobcov strešných krytín, ktorá každoročne zaznamenáva rekordný objem predaja. Počas 13-ročnej existencie a podnikania BILKA zastrešila vyše 337 000 domov. Továreň BILKA sa nachádza v Brašove a bola založená v roku 2007. V súčasnosti sa výrobné a skladovacie haly rozprestierajú sa na ploche 140

 • Corotop

  Corotop

  Corotop® je značka, ktorá vyrába prvky pre strešné systémy. Spoločnosť bola založená v roku 2000 v Opole z firmy spoločnosti CB SA a v súčasnosti je lídrom v stavebnom segmente, ktorý dodáva najkvalitnejšie strešné a fasádne fólie, parotesné fólie a strešné doplnky ktoré dodáva do celého sveta.

  Funkcie strešných fólií:

  ochrana tepelnej izolácie, ochrana nosnej konštrukcie, zamedzenie prieniku vlhkosti, snehu a nečistôt, odvedenie prebytočnej vlhkosti zo systému, zamedzenie prieniku vodnej pary, zamedzenie infiltrácie (úniku) tepelnej energie odraz tepelnej energie pomocou reflexie úspora energie, resp. nákladov na vykurovanie zvýšenie komfortu bývania

 • Domax DMX

  Domax DMX

  Domax, s.r.o. je jedným z najväčších výrobcov spojov DMX pre drevo v Európe.

 • Eurowool

  Eurowool

  PREČO?

  EUROVLNA ?

 • Gunnex

  Gunnex

  Dovozca a veľkoobchodný distribútor vybraných stavebných materiálov a doplnkov, zastupujúci popredných európskych výrobcov. Našou prioritou je kvalitný servis a konkurenčná cenová ponuka. Spoločnosť sa zameriava výhradne na spoluprácu s obchodnými firmami.

 • KMR

  KMR

  Za silnou značkou stojí silný podnik.

  > KMR je značka skupiny Behrens, ktorá má vedúcu pozíciu na európskom trhu spojovacej

  techniky so svojimi sponkovačkami a klincovačkami. Túto pozíciu chceme spoločne budovať s 

  distribútormi i pre značku KMR. 

 • Oman

  Oman

  Spoločnosť Oman je celosvetovým výrobcom podkrovných a frézovaných schodov, podkrovných dverí a samotných výstupov. Spoločnosť Oman vyrába viac ako 300 podkrovných a frézovaných schodísk, podkrovných dverí a výstupov na podkrovie. Všetky výrobky prechádzajú prísnou výrobnou kontrolou a sú vyrobené z dreva s certifikátom FSC s ohľadom na životné prostredie. Spoločnosť využíva skúsenosti, ktoré získala za 25 rokov pôsobenia na trhu, na inovácie

 • ROOFART

  ROOFART

  Roofart ponúka ucelené riešenia dažďových odkvapov vysokej kvality. V ponuke sú odkvapové systémy Roofart SCANDIC PRELAQ vo viacerých farebných prevedeniach z farebnej ocele a Roofart SCANDIC ZINC so zinkovou povrchovou úpravou Z275 (hustotota 275g/m²). Odkvapy od Roofart sa vyznačujú odolnosťou voči poveternostným vplyvom a farebnou stabilitou. Priemerná životnosť je 50 rokov.

 • RoofLITE+

  RoofLITE+

  RoofLITE+ sú strešné okná, príslušenstvo a strešné svetlíky spadajúce pod dánsky holding VKR Group  ( www.vkr-holding.com ) , ktorý už viac ako 80 rokov patrí medzi svetových lídrov v segmente výroby , inovácie a predaja strešných okien.  Strešné okná RoofLITE+ sú spoľahlivé a  vysoko kvalitné produkty, spĺňajúce i tie najnáročnejšie kritéria a požiadavky zákazníkov.

 • Rotaflex

  Rotaflex

  Rotaflex je jediný český výrobca, ktorý sa zaoberá výrobou tepelných a zvukových izolácií zo sklenených vlákien určených v stavebníctve pre obytné, občianske, priemyselné a poľnohospodárske stavby.

  Vyrábame široký sortiment výrobkov na tepelnú a zvukovú izoláciu. Jedná sa o rohože a dosky v rôznych rozmeroch, hrúbkach a objemových hmotnostiach.

 • SENCO

  SENCO

  MENÍME SPÔSOB BUDOVANIA - SPOLOČNE AKO JEDEN CELOK

 • StrechyBJ

  StrechyBJ

  Bardejovská klampiarská výroba strešných doplnkov

 • Tyvek

  Tyvek

  Prečo je poistná hydroizolácia Tyvek® tak jedinečná? Vodotesná difúzna fólia DuPont ™ Tyvek® môže poskytovať špičkovú trvanlivosť, ochranu a energetickú účinnosť pre domácnosti a budovy. Pre zabezpečenie dlhodobej ochrany proti prieniku vody, prieniku vzduchu a vlhkosti predstavuje difúzna fólia Tyvek® osvedčené riešenie. Ako jediná má záruku 10 rokov !!! Dokázaná plná funkčnosť po vyše 20 rokoch v strešnom plášti (sledovaná vodotesnosť - hlavný atribút). Testovaná a preverená odolnosť Rozsiahly test starnutia, ktorý bol vykonaný zo strany SP Technical Research Institute of Sweden preukázal, že sa produkty Tyvek® v porovnaní s testovanými konkurenčnými produktmi vyznačujú značnou špičkovú odolnosťou. Hrúbka a kvalita funkčnej vrstvy Väčšina bežných viacvrstvových difúznych fólií, ktoré boli testované, hrúbka ich funkčnej vrstvy je približne trikrát tenšia než ľudský vlas. Funkčná vrstva DuPont ™ Tyvek® je približne 6-krát až 8-krát silnejšia ako bežné viacvrstvové difúzne fólie - čo zaisťuje dlhodobú funkčnosť. Jedinečná štruktúra Tyvek® sa skladá z miliónov mikrovlákien spojených do jedinečného vzoru "labyrint". Vďaka použitiu tejto štruktúry dochádza k rozneseniu UV a tepelných prírastkov po celej fólii a je zaistená špičková odolnosť a životnosť. Preverená odolnosť proti UV žiareniu Zatiaľ čo je väčšina viacvrstvových difúznych fólií vyrobená z polypropylénu (PP), využíva funkčná vrstva materiálu DuPont ™ Tyvek® materiál - stabilizovaný polyetylén (PE) - ktorý ďaleko lepšie odoláva 100% vysoko ultrafialovému (UV) žiareniu a pôsobeniu tepla. Odolnosť voči teplotám až 100 ° C Pôsobenie tepla môže časom vážne znížiť funkčnosť vodotesnej difúznej fólie, teploty na hornej strane izolácie môžu niekedy prekračovať až 80 ° C. Preto sú pre zabezpečenie dlhodobej účinnosti a istoty investície fólie DuPont ™ Tyvek® navrhnuté tak, aby odolali teplotám až 100 ° C. Výrobok spoločnosti DuPont - Vaša záruka kvality DuPont ™ Tyvek® využíva unikátny proces výroby, ktorý je založený na technológii netkaných vlákien. Každý prvok je výsledkom viac ako dvadsaťročných skúseností na