Zoznam produktov značky Rotaflex

Rotaflex je jediný český výrobca, ktorý sa zaoberá výrobou tepelných a zvukových izolácií zo sklenených vlákien určených v stavebníctve pre obytné, občianske, priemyselné a poľnohospodárske stavby.

Vyrábame široký sortiment výrobkov na tepelnú a zvukovú izoláciu. Jedná sa o rohože a dosky v rôznych rozmeroch, hrúbkach a objemových hmotnostiach.

Naše výrobky obdržali ES – certifikáty zhody, platné v krajinách Európskej únie – a ich kvalita je dozorovaná certifikačným úradom.

Zámerom je uspokojenie tuzemských odberateľov, ktorým predkladáme výrobok na európskej úrovni. Chceme v budúcnosti na zlepšenie predaja lepšie spolupracovať s našimi predajcami a zvýšiť úroveň obchodného servisu. Chceme odberateľom ukázať, ako najlepšie a najefektívnejšie používať náš materiál pri vykonávaní izolácií, s ktorými materiály ho možno kombinovať, aby zostavy zodpovedali normám a predpisom. Zároveň chceme našich predajcov a odberateľov zoznamovať priebežne s novými poznatkami a novými výrobkami.

Hlavným a rozhodujúcim cieľom je spokojný zákazník, ktorý pri použití výrobku ROTAFLEX Super ® kvalitne a so zárukou usporil energiu a znížil hladinu hluku.

Rotaflex nepretržite sleduje kvalitu výrobkov pri výrobnom procese. K tomu bol spracovaný systém riadenia kvality podľa európskych noriem. Týmto postupom je zaistená trvalá kvalita výrobkov.

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

Nájdite znova to, čo hľadáte