Roben BERGAMO Antracitová engoba

Röben Bergamo - Antracitová engoba

Bergamo - Plochá strešná škridla je ideálna odpoveď na súčasné trendy v stavebníctve, ktoré preferujú minimalizmus kompaktných budov s jednoduchou strechou, rovnako ako je to v prípade celého objektu.

Práve tvar strešnej škridle a tiež po celé stáročia oceňované prednosti keramiky spôsobujú, že ide o optimálnu voľbu pre tých investorov, ktorí chcú staviť na moderné stavebné riešenia, pri ktorých je vysoká kvalita stále veľmi dôležitá.

pálená strešná krytina v modernej podobedokonale hladký povrch strechyosobitne navrhnuté zámky na zaistenie spoľahlivosti krytinymožnosť pokladania strešnej škridle na väzbu

Keramická strešná krytina Röben Bergamo Dizajn keramickej škridly BERGAMO je navrhnutý s prihliadnutím na súčasné trendy a požiadavky modernej doby. Plochý tvar a minimalistický štýl, v kombinácii s antracitovou, či šedou farbou, robia z tejto škridly ideálnu voľbu pre tých, ktorí obľubujú modernú architektúru. .

22145 položky
1,99 €
S DPH Doručenie 3-6 týždne

Minimálne množstvo na kúpu tohto produktu je 1440.

Roben – Pálena škridľa

Prvotriedna pálena škridla na trhu, ktorá si získala vďaka pomeru priazdnivej ceny a vysokej kvality veľké uznanie u individuálnych investorov nielen u nás ale zatiaľ hlavne v zahraničí, kde patrí k najpedávanejším značkám.

Škridle sú prevedené s dôrazom na vysokú estetiku, ktorá je dosiahnutá použitím prvotriednych engob a glazúr so starostlivým prevedením detailov. Strecha s touto škridlou medzi ostatnými žiari. Rozoznáte ju zďaleka. Zblízka ju potom spoznáte podľa charakteristického trojlístkového profilu hrebenáča. Dom s touto škridlou sa pýši brilantnou a neopakovateľnou krásnou strechou.

Špeciálna konštrukcia zámkov zaistí dokonale hladký a spoľahlivý povrch strechy. Rokmi overené vlastnosti pálenej keramiky zároveň garantujú vysokú pevnosť a odolnosť voči poveternostným podmienkam.

Tesnosť pokrytia vďaka precíznym zámkom

Možnosť uloženia škridly dvomi spôsobmi: štandardne a na väzbu

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

Hmotnosť cca 3,95 kg

Celková dĺžka cca 43,6 cm

Celková šírka cca 28,5 cm

Krycia dĺžka cca 33,3 - 36,1 cm

Stredná krycia šírka cca 23,7 cm

Minimálna hodnota výpočtu ks/m2 cca 12,0ks

Potreba ks/m2 cca 11,8 - 12,8

Hmotnosť m2cca 48,5 kg

Množstvo 240ks/Europaleta

Hmotnosť palety cca 975 kg

Bezpečný sklon strechy od 30 °

Mrazuvzdornosť áno

roben bergamo

roben bergamo

bergamo roben

22145 položky

Špecifické referencie

Mohlo by vás zaujať aj