TONDACH Bolero XXL

TONDACH Bolero XXL

Patrí medzi veľké formáty škridiel, a ak dávate prednosť jednoduchým tvarom, tak práve táto škridla je tou správnou voľbou.

Technické parametre:

Krycia dĺžka

37 – 42,5 cm

Krycia šírka

25,5 cm

Hmotnosť

4 kg/ks

Spotreba

8,8 – 9,3 ks/m²

Bezpečný sklon strechy

od 30° (s vodotesným podstreším od 17°)

2300 položky
1,02 €
S DPH Dodanie do 12-14 dni

Minimálne množstvo na kúpu tohto produktu je 600.

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Množstvo na palete: 280 ks
Krycia dĺžka cca. 37,0 - 42,5 cm
Krycia šírka cca. 25,5 cm
Celková dĺžka cca. 50,0 cm
Celková šírka cca. 30,0 cm
Hmotnosť cca. 4,00 kg/ks
Spotreba cca. 8,8 - 9,3 ks/m2
Odporúčané latovanie cca. 37,0 - 42,5 cm
Bezpečný sklon strechy od 30°
s tesným podstreším od 24°
s vodotesným podstreším od 17°

paleta

 

Firma TONDACH bola založená v Rakúsku už v roku 1884. Spája v sebe moderné technologické postupy s 2000 ročnou históriou keramickej krytiny, a využíva pri tom svoje 130 – ročné skúsenosti. Ročne predá až 276 miliónov kusov škridiel, čo ju radí medzi popredných svetových výrobcov.

Keramická krytina od TONDACH je vyrábaná len z najkvalitnejších surovín pri použití najmodernejších technológii. Tieto suroviny sú 100% prírodný materiál, ktorý nepoškodzuje prírodu ani Vaše zdravie a je recyklovateľný.

Krytina je vhodná na rozmanité typy stavieb. Historickým stavbám pomáha zachovať ich historický ráz a modernej stavbe dodá moderný vzhľad. Spoločnosť TONDACH Vám ponúka širokú paletu farieb a tvarov, z ktorých si môžete vybrať, a tak zladiť strechu s fasádou domu. Engoba a glazúra sa počas výpalu zatavia do škridly, čím jej dodajú krásnu stabilnú farbu, ale i zabezpečujú ochranu pred vonkajšími vplyvmi. Výpal pri vysokých teplotách zabezpečí, že farba zostane krásna počas celej životnosti škridly.

nature             zaruka

100% flexibilita – vďaka možnosti veľkému posuvu až do 6 cm uľahčujú kladenie pri rekonštrukciách so zachovalým latovaním ale i novej stavby.

posuv

100% bezpečnosť a funkčnosť – maximálnu bezpečnosť zaisťuje dvojité hlavové a bočné drážkovanie. Tieto škridle sú extrémne odolné a mrazuvzdorné s vysokou mechanickou odolnosťou.

bezpecnost

100% krása – škridle od Tondach sú odolné voči kyslím a zásaditým látkam, eliminujú tvorbu machov a rias so životnosťou viac ako 100 rokov. Vďaka týmto vlastnostiam budú peknou korunou Vašeho domu po dlhú dobu.

krasa

100% farebná stálosť – výzor škridly zostane rovnaký počas celej jej životnosti bez dodatočnej údržby. Vtáčí trus, kyslé dažde ani UV žiarenie jej vzhľadu neublížia.

farba

2300 položky

Špecifické referencie