Zoznam produktov značky Gacek

 • Creaton Keramická škridla...
  Rýchly náhľad
  • Nový produkt
  Doručenie do 15-21 dní

  Creaton Keramická škridla Balance

  1,75 €

  Keramická škridla BALANCE je vďaka svojej spotrebe ekonomická plochá holandská škridla. Impozantný formát 323 x 502 mm a široký rozsah tolerancie posuvu vo vrchnom zámku až na úrovni 26 mm umožňuje dosiahnuť minimálnu spotrebu iba 8,4 ks/m². Vďaka týmto vlastnostiam je model BALANCE výnimočný výrobok, nielen vďaka svojej nadčasovej forme, ale aj vďaka efektívnej montáži.

  Tesnosť škridiel zaručujú zvislé zámky s rozsiahlym rebrovaním. Ich špeciálne navrhnutá konštrukcia vytvára pre vodu neprekonateľnú bariéru, dokonca aj pri silnom vetre. Vysoko kvalitné glazúry a engoby zaručujú rýchle stekanie dažďu, čím zabraňujú usadzovaniu rôznych nečistôt na krytine. Škridla BALANCE patrí do skupiny veľkoformátových výrobkov značky CREATON, ktorých pevnosť je zosilnená špeciálne navrhnutým spodným rebrovaním. Pomáha tiež odvádzať kondenzovanú vodu a zachovať náležité vetranie spodnej strany krytiny. To následne predlžuje životnosť celej strechy.

 • Creaton Keramická škridla...
  Rýchly náhľad
  • Nový produkt
  Doručenie do 15-21 dní

  Creaton Keramická škridla Rapido

  2,07 €

  Keramická škridla RAPIDO svojím vzhľadom nadväzuje na klasickú záložkovú škridlu Z1 Muldenfalzziegel z roku 1879, ktorá je dnes známa ako francúzska škridla. Charakteristické dve konkávne žľaby na povrchu tejto škridly XXL formátu vytvárajú na streche charakteristický impozantný vizuálny efekt. Rozmery 325 x 502 mm a ekonomická spotreba – na úrovni iba 8,1 ks/m² – robia z modelu RAPIDO výnimočný výrobok, nielen čo sa týka štýlu, ale aj rýchlosti montáže. Pomáhajú to dosiahnuť aj perfektné horné zámky s výnimočne širokým rozsahom tolerancie posuvu až na úrovni 44 mm. Tesnosť škridiel zaručujú zvislé zámky s piatimi rozsiahlymi rebrami. Ich špeciálne navrhnutá konštrukcia vytvára pre vodu neprekonateľnú bariéru, dokonca aj pri silnom vetre. Vysoko kvalitné glazúry a engoby zaručujú rýchle stekanie dažďa, čím zabraňujú usadzovaniu rôznych nečistôt v žľaboch škridly. 

 • Creaton Keramická škridla...
  Rýchly náhľad
  • Nový produkt
  Doručenie do 15-21 dní

  Creaton Keramická škridla Simpla

  2,71 €

  Keramická škridla SIMPLA je moderná plochá škridla v XL rozmeroch. Formát 300 x 500 mm a tolerancia posuvu v zámku do 28 mm zaručujú dosiahnutie minimálnej spotreby na impozantnej úrovni cca 10,4 ks/m². To skracuje čas montáže a znižuje náklady na zhotovenie strechy. Veľkoformátová škridla SIMPLA sa odlišuje výnimočným dizajnom a najlepšími úžitkovými parametrami, ktorými sa vyznačujú keramické škridly novej generácie. Vyznačuje sa najvyššou kvalitou a trvácnosťou. Špeciálna konštrukcia zámku zaručuje optimálne prúdenie vzduchu pod krytinou. Bočný zámok má výnimočne zvýraznené dvojité prehĺbenie, ktoré zaručuje perfektné odvádzanie vody aj pri silnom vetre. Schodová krytina spoľahlivo chráni pred vnikaním vody a usadzovaním nečistôt. Systém spodných rebier a prepojení zvyšuje pevnosť celej strechy. Vďaka rozsiahlym zámkom, s použitím vhodnej podstrešnej fólie značky CREATON sa škridla môže používať na strechách so sklonom už od 10 stupňov.